Print2018-11-22T19:07:57+00:00

Stránka se připravuje.

 

“NEJVÝHODNĚJŠÍ TISK“

Vytiskneme, nebo potiskneme vše, co je možné potisknout. Kvalitně, levně, rychle. Zkušený produkční tým vám doporučí potimální materiál, i adekvátní tiskovou technologii tak, aby vaše prezentační materiály byly kvalitní.

 

MALONÁKLADOVÝ TISK

pressPro nás není žádná zakázka malá. Tiskneme digitální technologií malé i mini náklady vašich prezentačních materiálů. Víme, že vám záleží především na ceně. Pro stálé zákazníky stanovujeme individuální cenové nabídky s výraznými věrnostními slevami. Spolupracujte s námi dlouhodobě a ušetříte.

VELKONÁKLADOVÝ TISK

Zvládáme i miliónové tiskové zakázky. Tiskneme tradiční rotační i offsetovou technologií. Díky moderním offsetovým strojům umíme kombinovat CMYK s přímými barvami a libovolnou povrchovou úpravou v jednom průjezdu tiskárnou. Dosahujeme tak významných časových i nákladových úspor, které se promítají v námi nabízených cenách. Nabízíme prakticky všechny druhy vazby a to včetně ručně kompletované tradiční francouzské nebo japonské. Vysekneme nebo složíme prakticky libovolný tvar. To vše v rekordně krátkých dodacích termínech.

VELKOFORMÁTOVÝ TISK

REKLAMA XXL Tiskneme billboardy, bigboardy i megaboardy. Kromě výroby zajistíme i instalaci vaší reklamy. Vyrábíme speciální konstrukce a reklamní plochy do exteriéru i interiéru. VELKÉ TISKY NA SILNICE Potiskneme plachty na kamiony a nákladní vozy. Polepíme autobus nebo tramvaj. Obrandujeme vám osobák, pick-up nebo transit od výfuku až po anténu.

UMĚLECKÝ TISK

Specializujeme se na umělecký tisk. Celý náš výrobní proces je optimalizován nikoliv na kvantitu, ale na kvalitu. Potiskneme vše včetně textilních pláten s výraznou strukturou. Nabízíme několik způsobů ochrany tisků. Luxusně vypadá především ručně stříkaná laminace, která na povrchu tvoří strukturu podobnou popraskané malbě.

FULLSERVIS PRO FOTOGRAFY

PROFESIONÁLOVÉ PRO PROFESIONÁLY Nabízíme brilantní tisk fotografií. Máme to nejlepší od Canonu a k tomu spoustu zkušeností s tiskem a zpracováním fotografií. Vyrábíme několik variant obrazových dekorací. Dostaneme vaší fotku na papír, plátno, látku, desku, pod akrylátové sklo, do dřevěného, kovového nebo plastového rámu, apod. To vše v té nejlepší kvalitě a za rozumnou cenu.  SE SMYSLEM PRO DETAIL Není nic tak důležitého pro práci s fotografiemi, jako smysl pro detail. Jsme přímo posedlí dokonalostí. Budeme si hrát s vašimi fotografiemi dokud nebudou naprosto dokonalé. Kromě úprav umíme s fotografiemi zajímavě manipulovat. Podívejte se na ukázky v našem portfoliu.

FULLSERVIS PRO GALERIE

Kromě dokonalého uměleckého tisku zpracujeme vaše umělecká díla na širokou škálu deskových materiálů. Za velmi příznivých cenových podmínek vám obrazy nebo fotografie zarámujeme. Vyrobíme na míru výstavní panely, stojany a vitríny a to včetně osvětlení. Pomůžeme s instalací obrazů. Navrhneme design celé expozice. U zajímavých projektů se nebráníme sponzoringu a recipročnímu plnění.