Loading...
Digital2018-11-22T19:07:46+00:00

Stránka se připravuje

SVĚT ONLINE JE FAJN

Nové online technologie nám dávají křídla a každý display nebo obrazovka jsou naším malířským plátnem. Navrhujeme a tvoříme webové prezentace i aplikace a plníme je originálním online obsahem.

REDESIGN STARÉHO WEBU

Technologický pokrok je nezastavitelný. Doslova každým rokem se zvyšuje rychlost datových sítí. Zvětšují se kapacity disků, rozlišení monitorů. Zlepšují se technické parametry počítačů, tabletů, chytrých telefonů. Nám všechno to zvětšování a zrychlování dává křídla. Můžeme vytvářet stále atraktivnější prezentace zahrnující zvuky, videa, animace, apod. Veškerý ten pokrok zcela zásadně mění pohled na design a strukturu webových prezentací. Držte i vy krok. Prostřednictvím nejmodernějších postupů a technologií modernizujeme vaší on-line prezentaci. To vše za velmi příznivých finančních podmínek.

GRAFICKÉ ŠABLONY PRO CMS

ORIGINÁLNÍ DESIGN PRO OPEN CMS (CONTENT MANAGEMENT SYSTEM)

Nabízíme tvorbu internetových stránek postavených na osvědčených programech pro správu internetového obsahu. Jsme specialisté na WorldPress, Drupall, Joomlu a OpenCart. Pro každou takovou aplikaci vám připravíme originální design grafické šablony připravené přesně na míru vašim potřebám.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO PROGRAMÁTORY A DODAVATELE INTERNETOVÝCH ŘEŠENÍ

Za zcela vyjímečných podmínek pro vás navrhneme a zpracujeme design pro vaše projekty. Nabízíme tvorbu originálních šablon přesně na míru vašeho CMS systému.

ATRAKTIVNÍ RESPONZIVNÍ PREZENTACE

Je pro vás důležitý především vzhled vaší prezentace na internetu? Pak vás určitě bude zajímat jak umíme tvořit designové weby. Atraktivní prezentace jsou totiž naší specialitou. Využíváme nejnovějších technologie. Umíme připravit web kompatibilní se všemi druhy zobrazovacích zařízení. Sledujeme nejnovější trendy. Máme rádi netradiční řešení. I přes atraktivní grafiku zachováváme přehlednost a uspořádání informací.

FUNKČNÍ E-SHOP

Hledáte partnera pro zpracování a provoz vašeho internetového obchodu? Máme pro vás širokou nabídku různých funkcí a plug-inů. Disponujeme vlastním CMS systémem umožňující pohodlnou administraci celého e-shopu. Soustředíme se především na přehlednost, logické uspořádání a intuitivní řazení produktů i informací.

INFORMAČNÍ PORTÁL

I když nás spíše baví weby založené na hezkém designu, umíme pracovat i s texty, grafy, diagramy a tabulkami. Chcete-li zahltit čtenáře spoustou zajímavých informací, nechte si naprogramovat informační portál. Články s možností komentářů nebo nekonečné blogy. To vše vám můžeme nabídnout.

BLOGUJTE O STO ŠEST

Nebojíte se říct, co si myslíte. Nebo se jen chcete podělit o své myšlenky a názory. Nabízíme vám za velmi příznivých finančních podmínek zpracování plnohodnotného blogu s různými nadstandardními funkcemi. Zajistíme pro vás vhodnou doménu i hosting.

MULTIMEDIÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ

Aktuální zpravodajský portál s jednoduchým systémem editace příspěvků. Plná technická podpora 24 h denně.

PRODUKTOVÁ MIKROSITE

Chcete speciálně podpořit prezentaci vašeho výrobku, nebo značky. Vytvoříme pro vás originální stránku věnovanou výhradně danému produktu. Zpracování takovéto stránky je samostatnou disciplínou vyžadující především kreativní a nápaditý přístup. Umíme vytvořit hravé stránky s příběhem nebo podpořené interaktivní soutěžní hrou.

ANIMOVANÉ BANNERY

Chcete podpořit návštěvnost vaší internetové prezentace bannerovou reklamou? Navrhneme vhodný způsob prezentace. Vytvoříme působivou animaci a doporučíme vám kam jí umístit. To vše za velmi přijatelných cenových podmínek.