MALONÁKLADOVÝ TISK

Pro nás není žádná zakázka malá. Tiskneme digitální technologií malé i mini náklady vašich prezentačních materiálů. Víme, že vám záleží především na ceně. Pro stálé zákazníky stanovujeme individuální cenové nabídky s výraznými věrnostními slevami. Spolupracujte s námi dlouhodobě a ušetříte.

 

VELKONÁKLADOVÝ TISK

Zvládáme i miliónové tiskové zakázky. Tiskneme tradiční rotační i offsetovou technologií. Díky moderním offsetovým strojům umíme kombinovat CMYK s přímými barvami a libovolnou povrchovou úpravou v jednom průjezdu tiskárnou. Dosahujeme tak významných časových i nákladových úspor, které se promítají v námi nabízených cenách. Nabízíme prakticky všechny druhy vazby a to včetně ručně kompletované tradiční francouzské nebo japonské. Vysekneme nebo složíme prakticky libovolný tvar. To vše v rekordně krátkých dodacích termínech.

VELKOFORMÁTOVÝ TISK

REKLAMA XXL Tiskneme billboardy, bigboardy i megaboardy. Kromě výroby zajistíme i instalaci vaší reklamy. Vyrábíme speciální konstrukce a reklamní plochy do exteriéru i interiéru. VELKÉ TISKY NA SILNICE Potiskneme plachty na kamiony a nákladní vozy. Polepíme autobus nebo tramvaj. Obrandujeme vám osobák, pick-up nebo transit od výfuku až po anténu.

UMĚLECKÝ TISK

Specializujeme se na umělecký tisk. Celý náš výrobní proces je optimalizován nikoliv na kvantitu, ale na kvalitu. Potiskneme vše včetně textilních pláten s výraznou strukturou. Nabízíme několik způsobů ochrany tisků. Luxusně vypadá především ručně stříkaná laminace, která na povrchu tvoří strukturu podobnou popraskané malbě.

FULLSERVIS PRO FOTOGRAFY

PROFESIONÁLOVÉ PRO PROFESIONÁLY Nabízíme brilantní tisk fotografií. Máme to nejlepší od Canonu a k tomu spoustu zkušeností s tiskem a zpracováním fotografií. Vyrábíme několik variant obrazových dekorací. Dostaneme vaší fotku na papír, plátno, látku, desku, pod akrylátové sklo, do dřevěného, kovového nebo plastového rámu, apod. To vše v té nejlepší kvalitě a za rozumnou cenu.  SE SMYSLEM PRO DETAIL Není nic tak důležitého pro práci s fotografiemi, jako smysl pro detail. Jsme přímo posedlí dokonalostí. Budeme si hrát s vašimi fotografiemi dokud nebudou naprosto dokonalé. Kromě úprav umíme s fotografiemi zajímavě manipulovat. Podívejte se na ukázky v našem portfoliu.

FULLSERVIS PRO GALERIE

Kromě dokonalého uměleckého tisku zpracujeme vaše umělecká díla na širokou škálu deskových materiálů. Za velmi příznivých cenových podmínek vám obrazy nebo fotografie zarámujeme. Vyrobíme na míru výstavní panely, stojany a vitríny a to včetně osvětlení. Pomůžeme s instalací obrazů. Navrhneme design celé expozice. U zajímavých projektů se nebráníme sponzoringu a recipročnímu plnění.

REDESIGN STARÉHO WEBU

Technologický pokrok je nezastavitelný. Doslova každým rokem se zvyšuje rychlost datových sítí. Zvětšují se kapacity disků, rozlišení monitorů. Zlepšují se technické parametry počítačů, tabletů, chytrých telefonů. Nám všechno to zvětšování a zrychlování dává křídla. Můžeme vytvářet stále atraktivnější prezentace zahrnující zvuky, videa, animace, apod. Veškerý ten pokrok zcela zásadně mění pohled na design a strukturu webových prezentací. Držte i vy krok. Prostřednictvím nejmodernějších postupů a technologií modernizujeme vaší on-line prezentaci. To vše za velmi příznivých finančních podmínek.

GRAFICKÉ ŠABLONY PRO CMS

ORIGINÁLNÍ DESIGN PRO OPEN CMS (CONTENT MANAGEMENT SYSTEM)

Nabízíme tvorbu internetových stránek postavených na osvědčených programech pro správu internetového obsahu. Jsme specialisté na WorldPress, Drupall, Joomlu a OpenCart. Pro každou takovou aplikaci vám připravíme originální design grafické šablony připravené přesně na míru vašim potřebám.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO PROGRAMÁTORY A DODAVATELE INTERNETOVÝCH ŘEŠENÍ

Za zcela vyjímečných podmínek pro vás navrhneme a zpracujeme design pro vaše projekty. Nabízíme tvorbu originálních šablon přesně na míru vašeho CMS systému.

ATRAKTIVNÍ RESPONZIVNÍ PREZENTACE

Je pro vás důležitý především vzhled vaší prezentace na internetu? Pak vás určitě bude zajímat jak umíme tvořit designové weby. Atraktivní prezentace jsou totiž naší specialitou. Využíváme nejnovějších technologie. Umíme připravit web kompatibilní se všemi druhy zobrazovacích zařízení. Sledujeme nejnovější trendy. Máme rádi netradiční řešení. I přes atraktivní grafiku zachováváme přehlednost a uspořádání informací.

FUNKČNÍ E-SHOP

Hledáte partnera pro zpracování a provoz vašeho internetového obchodu? Máme pro vás širokou nabídku různých funkcí a plug-inů. Disponujeme vlastním CMS systémem umožňující pohodlnou administraci celého e-shopu. Soustředíme se především na přehlednost, logické uspořádání a intuitivní řazení produktů i informací.